MAJEVICKI CETNICKI POKRET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJEVICKI CETNICKI POKRET

CETNICKI POKRET
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 ДРАГА БРАЋО

Go down 
2 posters
АуторПорука
KONDOR

KONDOR


Број порука : 1
Join date : 02.02.2009
Локација : USA

ДРАГА БРАЋО Empty
ПорукаНаслов: ДРАГА БРАЋО   ДРАГА БРАЋО EmptyTue Feb 03, 2009 4:19 pm

НАЈИСКРЕНИЈЕ ВАМ СЕ ЗАХВАЉУЈЕМ НА ВАШЕМ ОДЗИВУ ДОБРО МИ ДОШЛИ!
Назад на врх Go down
Равногорац
Администратор
Равногорац


Број порука : 15
Join date : 02.02.2009
Локација : НИШ...СРБИЈА

ДРАГА БРАЋО Empty
ПорукаНаслов: УВЕК ТЕ У ДОБРОМ НАШЛИ СРБИНЕ БРАТЕ   ДРАГА БРАЋО EmptyWed Feb 04, 2009 9:58 pm

Бог ти добра дао,и увек те у добром нашли Србине Брате, Равногорци морају увек бити у слози и братству,зато што пред себе имамо велики и свети пут,одбране наше светиње Србије од граница са Проклетија до Каринског мора и Книна.Увек ће те територије бити жарка жеља сваког Четника и Равногорца да им донесе слободу.

Прави Србин и Равногорац увек гледа да се жтрвује за своје светиње и није му важно колика га сила напада већ колику вредност и светињу брани.Пуно ми је срце кад се окупљају прави борци и Равногорци који ће даће драги и милостиви Господ Бог да заслужимо да постанемо Четнички витезови.Највише ме драга браћо боли и годинама је поражавајуће за мене,кад поједине покрете и организације се оснивају из профитерских разлога и користољубља,такве презирем и гаде ми се,већи су ми непријатељи од усташа и арнаута.

Годинама успешно радимо на одбрани србства и светиње Равне Горе, и што ја кажем Без слободне Равне Горе нема ни слободе Светој Гори. Ово је била моја искрена исповест,више волим речи него дела, и увек сам спреман да се борим докраја,и Братију подучавам да буду доследни борци,и да им се у тој борби не испрече кућни проблеми, Витез када крене, Он брани своју кућу, не на окућници, него на бојном пољу.

С ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ
РАВНА ГОРА ПОБЕДИТИ МОРА
СЛОБОДА ИЛИ СМРТ
Назад на врх Go down
 
ДРАГА БРАЋО
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
MAJEVICKI CETNICKI POKRET :: РАВНОГОРСКИ ПОКРЕТ-
Скочи на: